Zabawa w Kulkolandii

We wtorek, 6 listopada dzieci z grupy Rusałki radośnie spędziły czas w sali zabaw Kulkolandia w Rawiczu.

W przeddzień wycieczki Przedszkolaki zostały zapoznane z zasadami zachowania się podczas pobytu w sali zabaw i przestrzegania ich, aby zapewnić sobie i innym bezpieczeństwo. Celem wycieczki było rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej, zręczności oraz orientacji przestrzennej.

Niezwykłą frajdą okazała się konstrukcja składająca się z labiryntu przejść, zjeżdżalni i basenu z piłeczkami. Dzieci korzystały także z mini pojazdów, dmuchanych skakańców, samochodów i koników. Pobyt bardzo szybko dobiegł końca. Pełni niezapomnianych wrażeń i emocji dzieci pożegnały się z tym miejscem i wróciły do przedszkola.

Data dodania: 2019-02-08 08:22:30
Data edycji: 2019-02-13 18:54:18