Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Stowarzyszenie Krok po kroku

Stowarzyszenie Krok po kroku

przy Przedszkolu nr 5 „Pod Grzybkiem” w Rawiczu

 

Już od jakiegoś czasu nosiłyśmy się z zamiarem utworzenia stowarzyszenia, które miałoby pomóc przede wszystkim w pozyskiwaniu środków zewnętrznych wspierających ciekawe inicjatywy podejmowane na rzecz przedszkolaków. Przekułyśmy myśl w czyn i 25 lutego 2021 r. zorganizowałyśmy spotkanie założycielskie Stowarzyszenia Krok po kroku.

Organizacja została oficjalnie wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego 12 marca. Sama nazwa stowarzyszenia wskazuje, że będziemy się starać konsekwentnie – krok po kroku – rozwijać różne inicjatywy z korzyścią dla rozwoju dzieci poprzez np. organizowanie imprez, promocję działalności dziecięcej, organizowanie wszelkich form edukacji, pomoc osobom w trudnej sytuacji życiowej i materialnej oraz wyrównywanie szans tych rodzin i osób, wspieranie działań na rzecz wyrównywania szans osób niepełnosprawnych w społeczeństwie. Ze wszystkim celami i założeniami można się zapoznać, przeglądając statut stowarzyszenia.

Chcemy pozyskiwać fundusze z projektów zewnętrznych, ale również z organizowania kursów, szkoleń, warsztatów, seminariów, konferencji i doradztwa. Mamy wiele nauczycielek z różnymi specjalnościami, które mogłyby organizować szkolenia z zakresu pracy z dziećmi niepełnosprawnymi, dziećmi z różnymi potrzebami edukacyjnymi, a nawet mogłyby uczyć języka polskiego obcokrajowców.

Zależy nam, by dzięki inicjatywom, które podejmujemy, nasi podopieczni mieli jeszcze więcej szans i możliwości na wszechstronny rozwój.

Zapraszamy do współpracy!

Zarząd Stowarzyszenia Krok po kroku:

  • Ewa Snela - prezes

  • Natalia Pachołek – wiceprezes 

Komisja rewizyjna:

  • Paula Pernak - przewodniczący komisji rewizyjnej

  • Anna Tiesler-Jóska - członek komisji rewizyjnej

Kontakt:

Stowarzyszenie Krok po kroku

ul. Sarnowska 9a

63-900 Rawicz

e-mail:

krokpokrokurawicz@gmail.com

nr konta bankowego: 24 1600 1462 1857 9737 2000 0001

 

Data dodania: 2021-04-26 12:54:18
Data edycji: 2022-01-17 11:45:12
Ilość wyświetleń: 1005
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej