Wycieczka do Wrocławia

Dnia 14 kwietnia dzieci z grupy "Żuczki" pojechały na wycieczkę do wrocławskiego Teatru Lalek na spektakl pt."Lot przez tęczę". Celem wycieczki było między innymi rozbudzanie zainteresowania kulturą oraz wyzwalanie pozytywnych uczuć i emocji. Dzieci dowiedziały się jak bezpiecznie podróżować autokarem oraz poznały zasady prawidłowego zachowania się w Teatrze. Kiedy dotarły na miejsce, z wielką niecierpliwością czekały na rozpoczęcie spektaklu. Były zafascynowane miejscem, w którym się znajdowały. Ogromne wrażenie wywarła na nich sceneria. Nie mogły oderwać oczu od tego co działo się na deskach teatru. Nastrojowa muzyka i zmienne oświetlenie powodowało, że zaciekawienie widowiskiem nie malało. Następnie przedszkolaki udaly się do Sali zabaw "Piotruś". Słodkie uśmiechy, pogodne nastroje były dowodem na to, że wycieczka była udana:)

Data dodania: 2023-04-18 06:55:44
Data edycji: 2023-04-18 07:00:19