Warsztaty wigilijne z rodzicami.

Dzień rozpoczęliśmy zajęciami z panem Jarkiem. Jak zawsze było bardzo ciekawie. Dzieci dziś zapoznały się ze skrzypcami, miały nawet okazję spróbować swoich sił. Te zajęcia były wstępem do najważniejszej części tego dnia- warsztatów wigilijnych z rodzicami. Długo przygotowywaliśmy się do naszego mini występu i choć naszym dzieciom udzieliły się emocje w związku z obecnością rodziców to poradziły sobie rewelacyjnie. Po części bardziej oficjalnej przystąpiliśmy do pracy. Orzechy, szyszki, zielone gałązki i powstały przepiękne stroiki. Przykro nam,że brakowało Czarka,ale ciepło o nim myśleliśmy. Dziękujemy rodzicom raz jeszcze za spotkanie, ciepłą i radosną atmosferę. Na pamiątkę zostały piękne zdjęcia te w galerii poniżej i te rodzinne wykonane w przepięknej scenerii naszego przedszkolnego holu.

Data dodania: 2023-12-14 16:57:41
Data edycji: 2023-12-14 17:55:27