Warsztaty czekoladowe

Dnia 12.10.2022 roku dzieci z grupy Sówki miały przyjemność uczestniczyć w warsztatach czekoladowych. Na początku każdy uczestnik otrzymał profesjonalny strój małego cukiernika. Pani Monika i Pani Agnieszka opowiedziały o tym, jakie są rodzaje czekolady oraz w jaki sposób powstaje.

Po krótkim wstępie każdy otrzymał formę do wykonania swojej czekolady. Po wylaniu na niej płynnej słodkości dzieci przystąpiły do jej formowania, a następnie ozdobienia czekolady słodkimi dodatkami.

Po wykonaniu pierwszej części zadania każdy z uczestników otrzymał pudełko przeznaczone do swojej czekoldy, które samodzielnie ozdobił kolorowymi naklejkami.

Oczywiście najlepsze na sam koniec - degustacja! Dzieci były zachwycone!

Każdy otrzymał dyplom czekoladowego cukiernika oraz własnoręcznie wykonaną czekoladę!

Za wspaniałą przygodę bardzo dziękujemy!

Data dodania: 2022-10-12 18:03:17
Data edycji: 2022-10-12 18:06:58