TEATR TAK "NADCHODZI PIPI"

TEATR TAK

W tym tygodniu w środę 20 listopadada wybraliśmy się do Biblioteki Publicznej przy  ul. Staszica na przedstawienie pt."Nadchodzi Pipi", którego scenariusz odnosi się do książki Astrid Lindgren „Pippi wchodzi na pokład” Dzięki uprzejmości Pań z biblioteki mieliśmy okazję poznać niezwykłe przygody sprytnej i rezolutnej dziewczynki o imieniu Pipi, która mieszkała sama i czekała na powrót swojego taty. Dziewczynka nie traciła czasu na nudę i podczas jego nieobecności świetnie się bawiła. Spotkała policjanta, którego uczyła nazw dzikich zwierząt w języku angielskim oraz szukała skarbów ze swoją przyjaciółką. Następnie Pipi zaprosiła wszystkie dzieci do amerykańskiej szkoły, w której wszyscy przedszkolacy zatańczyli cha-chę. Na koniec, za pomocą czarów, zaproszono do wspólnej zabawy Szamana z egzotycznego Laosu. Dzieci świetnie się bawiły tańcząc wspólnie z aktorami oraz odgadując zagadki wymagające znajomości języka angielskiego. Na koniec wykonaliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie :)

Data dodania: 2019-11-21 23:02:36
Data edycji: 2019-11-22 17:52:04