Święty Mikołaj w przedszkolu

„6 grudnia – jak dobrze wiecie,
Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie
i każde dziecko prezent dostanie.
A kiedy rozda już prezenty,
wraca do nieba uśmiechnięty”

W piątek 6 grudnia naszą grupę odwiedził długo oczekiwany gość z dalekiego kraju - Św. Mikołaj w towarzystwie pomocnic Śnieżynek. Przedszkolaki do tej wizyty bardzo się przygotowały ubrały choinkę oraz wykonały Mikołajowe prace. Radości i emocji było co nie miara podczas spotkania z Mikołajem, przedszkolaki wysłuchały piosenki śpiewanej przez Śnieżynki oraz same włączały się w śpiewanie :) po występie  Mikołaj obdarował dzieci prezentami, po które Żuczki podchodziły z radością a i czasem z zawstydzeniem. Oprócz pełnego  worka prezentów  św. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców i pań w przedszkolu. Po pełnych chwilach wrażeń chętnie zasnęliśmy na leżaczkach :)

Ten dzień na pewno zapadnie w pamięci dzieci, przecież niecodziennie mamy w przedszkolu takiego Gościa.

MIKOŁAJU DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY ZA ROK :)

Data dodania: 2019-12-08 16:17:56
Data edycji: 2019-12-08 16:45:02