Spacer na pocztę

Grupa „Biedronki” wzięła udział w wymianie pocztówkowej pomiędzy przedszkolami z całej Polski. Celem projektu było zapoznanie dzieci z różnymi regionami Polski, nawiązanie kontaktu z innymi placówkami, promowanie regionu, w którym żyjemy. Do przedszkoli z różnych województw zostały wysłane kartki pocztowe, które zawierały krótką notatkę o naszym przedszkolu i opis naszej grupy. Pocztówka przedstawiała ciekawe miejsca w naszym mieście, które warto odwiedzić.

Wymiana pocztówkowa stała się doskonałą formą do przybliżenia dzieciom zasad działalności poczty którą odwiedziliśmy oraz zakresu obowiązków pracujących tam osób. Spacerując po najbliższej okolicy wokół przedszkola „Biedronki” spotkały się z Panem listonoszem, który roznosił listy do mieszkańców pobliskich domów.

Data dodania: 2022-10-15 12:41:47
Data edycji: 2022-10-15 12:44:05