Program ''Mamo, tato- co Wy na to?''

W roku szkolnym 2022/2023  grupa "Żuczki" bierze udział w programie „Mamo, tato - co Wy na to?”.  Celem programu jest zwrócenie uwagi  rodziców i ich opiekunów na specyfikę rozwoju dzieci  5-6 letnich, istotę zmian fizycznych i psychicznych, których  doświadczają ze szczególnym naciskiem na ich potrzeby, słabości, kryzysy. Program zawiera II części merytoryczne. Pierwsza część merytoryczna  „ Oczami dziecka”, natomiast druga część merytoryczna „Od autorów”. W ramach programu dzieci odbyły spotkanie z Panią dietetyk , która poruszyła temat żywienia dzieci          w wieku przedszkolnym. Przedszkolaki z pomocą Pani Pauliny stworzyły Talerz Zdrowego Żywienia. Kolejne spotkanie odbyło się z Panią pielęgniarką, która pracuje w Naszym przedszkolu. Pani Asia przekazała ciekawe informację na temat, w jaki sposób powinniśmy dbać o higienę. Dzieci bardzo aktywnie włączają się w realizację programu. Każdy przedszkolak otrzymał broszurę, w której oprócz cennych wiadomości, znajdują się ciekawe zadania do wykonania.

Data dodania: 2022-10-24 06:54:43
Data edycji: 2022-10-24 06:55:31