Pasowanie na Przedszkolaka

Dzień 26.10 był bardzo  wyjątkowym dniem u Rusałek. W tym dniu odbyła się bardzo ważna uroczystość dla dzieci, które po raz pierwszy w tym roku zawitały do Naszego przedszkola. Uroczystość pasowania rozpoczęła się od przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności. Były wiersze, piosenki oraz tańce. Po części artystycznej, Rusałki złożyły obietnicę: przychodzić każdego dnia z uśmiechem, zgodnie się bawić, słuchać pani, szanować zabawki oraz być dzielnym przedszkolakiem. Po złożonej obietnicy, Pani dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każde dziecko otrzymało dyplom pasowania oraz słodką niespodziankę.

Data dodania: 2021-10-27 12:53:58
Data edycji: 2021-12-13 06:53:10