Nasi Przyjaciele

Wokół nas dzieje się wiele dobra. Każda inicjatywa rozpoczęta w przedszkolu spotyka się z pozytywnym odzewem rodziców naszych przedszkolaków (zbiórka karmy dla rawickiego Stowarzyszenia „Szansa”, zbiórka butelkowanej wody dla szpitala czy makulatury i nieużywanych rzeczy dla leszczyńskiego Banku Żywności na rzecz ich nowej siedziby czy aktualna zbiórka dla Marysi z SMA).

Dzięki takiej otwartości nabraliśmy odwagi, by z kolei prosić o wsparcie naszych inicjatyw. Na początek chcieliśmy doposażyć w specjalistyczny sprzęt niepełnosprawne przedszkolaki. I udało się! Spośród wielu firm, do których się zwracaliśmy, chęć pomocy zadeklarował Schaltbau Rawag. Specjalistyczne pionizatory są już używane, a Ani i Wiktorii komfort przebywania w przedszkolu znacznie się poprawił. Nie wypadało pozostawić takiego gestu bez podziękowania. Postanowiliśmy, że każda taka dobra inicjatywa zostanie odnotowana w głównym holu na naszym przedszkolnym drzewie podziękowań. Pierwszy liść z logo firmy Schaltbau Rawag rozpoczął tworzenie korony (dobra) drzewa. Mamy nadzieję, że już niedługo pojawią się kolejne liście.

Monika Jurkowska

Dyrektor Przedszkola nr 5 "Pod Grzybkiem"

Data dodania: 2021-09-14 09:06:59
Data edycji: 2021-09-14 09:34:44