Międzynarodowy Dzień Pizzy

Dnia 9 lutego w naszym przedszkolu świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Pizzy. Z tej okazji postanowiliśmy sami przygotować pizzę! Na samym początku zapoznaliśmy się z przepisem na ciasto. Po jego przygotowaniu czekaliśmy aż wyrośnie. W tym czasie zabraliśmy się do przygotowania składników, które miały znalezć się na pizzy. Po rozwałkowaniu ciasta posmarowliśmy je sosem i kolejno wkładaliśmy na nią pomidorki, paprykę, cebulę, pieczarki, kukurydzę, szynkę i ser. Tak przygotowana pizza  tafiła do piekarnika, a jej zapach rozchodził się pocałym przedszkolu.

Aż wreszcie nadszedł ten długo wyczekiwany moment i w końcu mogliśmy spróbować jak smakuje nasza pizza!

MNIAM MNIAM.... !

Było bardzo smacznie!!!  ;)

Data dodania: 2022-02-09 21:47:36
Data edycji: 2022-02-09 21:57:37