Szanowni Państwo,

ze względu na trzeci przypadek zachorowania informuję, że na 3 dni do piątku 5 lutego przechodzimy na tryb zdalnego nauczania. Od poniedziałku wracamy do normalnego trybu pracy.

Dzieci, które nie zostały objęte kwarantanną, będą miały zapewnioną opiekę w przedszkolu.

Przypominam, że jeśli dziecko jest na kwarantannie, mają Państwo prawo do dodatkowego zasiłku opiekuńczego, którego formularz trzeba przekazać pracodawcy (do pobrania na stronie ZUS). Kwarantanna obejmuje dziecko, nie rodziców.

Szczegółowe informacje zostały przekazane wszystkim Rodzicom przez e-dziennik.

W tym tygodniu informacja o płatności za styczeń zostanie przesłana wyjątkowo przez sms. Numer konta bez zmian 09 1020 3121 0000 6102 0083 5082

W formie papierowej rachunek zostanie przekazany w poniedziałek.

Jednak raz jeszcze proszę, jeśli ktoś z Państwa nie założył konta w e-dzienniku, o jak najszybsze uczynienie tego.

Z poważaniem,

Monika Jurkowska