Festiwal Piosenki Przedszkolnej

Przedszkole Nr 5 w Rawiczu jest organizatorem corocznego

FESTIWALU PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ,

którego celem jest rozwijanie zainteresowań muzycznych i zdolności

wokalnych. Po raz pierwszy konkurs odbył się on-line, ze względu na obostrzenia epidemiologiczne. Do udziału w festiwalu przystąpiło:

Przedszkole nr 1 w Rawiczu, Przedszkole nr 3 w Rawiczu, Przedszkole nr 5   w Rawiczu, Przedszkole nr 6 w Rawiczu, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Rawiczu, Przedszkole w Dębnie Polskim oraz Przedszkole w Chojnie.

Występy zostały ocenione przez jury w składzie: Anna Walus-Laskowska, Tomasz Garbaliński i Damian Ciesielski.

OTO LAUREACI:

I miejsce i Złoty klucz wiolinowy otrzymała: Jadwiga Jankowiak (Dębno Polskie).

II miejsce i Srebrny klucz wiolinowy otrzymała: Kaja Stachowiak (Przedszkole nr 1).

III miejsce i Brązowy klucz wiolinowy otrzymała: Lena Burchardt (Przedszkole w Dębnie Polskim).

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i upominki. Puchar przechodni „MIKROFON” - powędrował do Przedszkola w Dębnie Polskim. Nasze Przedszkole reprezentowały dwie dziewczynki: Eliza Ratajska z grupy „Rusałki” oraz Kornelia Paca z grupy „Żwirki”. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom i gratulujemy pięknych występów.

Organizatorzy Festiwalu

Data dodania: 2021-06-30 09:40:43