FABRYKA CZEKOLADY I PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA - Przedszkole nr 5 Pod Grzybkiem w Rawiczu

FABRYKA CZEKOLADY I PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

12 październik byÅ‚ wyjÄ…tkowym dniem dla Borowików. Rano odbyÅ‚y siÄ™ warsztaty czekoladowe. Dzieci dotykaÅ‚y, wÄ…chaÅ‚y ziarno kakaowca, robiÅ‚y swojÄ… wÅ‚asnÄ… tabliczkÄ™ czekolady, ozdabiaÅ‚y pudeÅ‚eczko, nie zabrakÅ‚o też próbowania czekolady. Na koniec warsztatów każdy uczestnik otrzymaÅ‚ dyplom.

Po poÅ‚udniu odbyÅ‚o siÄ™ uroczyste pasowanie Borowików na przedszkolaka. Dzieci mówiÅ‚y wierszyki, Å›piewaÅ‚y piosenki i taÅ„czyÅ‚y. Po zÅ‚ożeniu przysiÄ™gi pani dyrektor pasowaÅ‚a maluszki na przedszkolaków. Każdy otrzymaÅ‚ pamiÄ…tkowy dyplom oraz upominki. Wierzymy, że ten dzieÅ„ na dÅ‚ugo pozostanie w pamiÄ™ci.

Data dodania: 2022-10-13 08:03:17
Data edycji: 2022-10-13 08:27:07