DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

„Miś jest mały i puchaty
Miś jest fajny i kudłaty
Miś jest gruby jak ta kula
Misia zawsze się przytula.”

Duże , małe, kolorowe, puchate i mięciutkie. Pluszowe Misie opanowały nasze Przedszkole. „Przybyły” ze swoimi małymi właścicielami, aby bawić się, świętować i uczyć. W dniu 25.11.2019r. nasze Żuczki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia . Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim przyjacielem- Misiem. Przybyły misie małe, duże, bardzo duże, białe, różowe, niebieskie  wprost bajecznie kolorowe a każdy był piękny i wyjątkowy. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię Święta Pluszowego Misia, wspólnie bawiły się przy piosenkach m. in: „ Jadą, jadą misie”, „Pluszowy miś”. Dla dzieci w tym dniu przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe, plastyczne a nawet jedliśmy przysmak Misia czyli miód. Na koniec czekała nas niespodzianka spotkanie i zabawa z Misiem Rawisiem - był to dzień pełen pozytywnych wrażeń :)

Data dodania: 2019-11-25 21:47:39
Data edycji: 2019-11-25 21:59:24