Dzień Pluszowego Misia

25 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Pluszowego Misia! Choć trudno w to uwierzyć, pierwszy miś maskotka powstał 120 lat temu i do dziś pozostaje jedną z najpopularniejszych dziecięcych zabawek na świecie. O święcie tej postaci nie zapomniały dzieci z naszego przedszkola. Każdy przedszkolak przyniósł swojego ukochanego pluszaka. Spotkały się misie małe, średnie i duże, brązowe, szare, czerwone, żółte i różowe, a każdy był kochany, uroczy i wyjątkowy. Wszystkie misie miały okazję uczestniczyć z przedszkolakami w różnych zabawach. Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Dzieci były szczęśliwe, że mogły spędzić tyle czasu ze swoimi ukochanymi misiami oraz pokazać je koleżankom i kolegom.

Naszą grupę odwiedziły również Panie z biblioteki z teatrzykiem, oraz ich duży pluszowy przyjaciel. Dzieci były zachwycone!

Data dodania: 2022-11-27 19:34:42
Data edycji: 2022-11-27 19:36:10