Bruno i Kropka znowu z nami

Już po raz kolejny mogliśmy zaprosić do nas Bruna i Kropkę. Bruno to nowofundland, pies - olbrzym, który zadziwia swoją łagodnością, mała Kropka to jamnik szorstkowłosy. Kropka bardzo lubi przechadzać się po naszym przedszkolu, a zmęczona - szuka sobie wygodnego miejsca do drzemki. Spotkania z psami, to zawsze uśmiech na twarzach dzieci, spontaniczna aktywność, pozytywne emocje. W trakcie zajęć z każdą minutą widać, jak dzieci nabierają pewności siebie, są otwarte na kontakt z czworonogiem, relaksują się, czują się bezpiecznie. Podczas spotkania możemy przytulić się do psów, pogłaskać je, nakarmić, a nawet przejść się na krótki spacer po przedszkolu :) NIe możemy się już doczekać kolejnego spotkania :)

Data dodania: 2021-11-26 16:46:07
Data edycji: 2021-11-26 17:01:18