Bal karnawałowy

Bal karnawały dla przedszkolaków to niezwykły dzień, często wyczekiwany przez wiele tygodni.  Dnia 27.01.2021r. w  odbył się bal karnawałowy. Pracownicy przedszkola dołożyli wszelkich starań, aby wystrój sali balowej wprowadził dzieci w radosny nastrój oraz zachęcał do zabawy. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie, takie jak m. in.: policjanci, księżniczki, strażacy, Spider- Man. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc w tańcach oraz różnych konkursach ruchowych i tanecznych. Po zabawie karnawałowej czekał na dzieci poczęstunek. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu  w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów. Kolejny bal karnawałowy juz za rok.

Data dodania: 2021-01-28 18:52:59
Data edycji: 2021-01-28 18:59:29